Witaj na stronie Konfederacji Spiskiej!

Konfederacja Spiska zosta艂a zawi膮zana 17 wrze艣nia AD 2006 na zamku w Starej Lubowni. Celem konfederacji jest 聽krzewienie idei monarchistycznej, urzeczywistnienie postanowie艅 Konstytucji 3 maja AD1791 a w szczeg贸lno艣ci poprzez realizacj臋 art. VII – doprowadzenie do Koronacji Kr贸lewskiej prawowitego nast臋pc臋 tronu. Wsp贸艂praca ze stowarzyszeniami, 艣rodowiskami, krajowymi i zagranicznymi realizuj膮cymi podobne cele.

Welcome on the website of the Spiska Confederation!

Confederation Spiska was tied on 17 September 2006 on the lock in Old Lubowni. Disseminating the monarchist idea, fulfilling are a purpose of the confederation of decisions of Constitution 3. of May from 1791 particularly through the realization of the 7th art. – leading the throne to the Royal Coronation by the heir apparent. Interaction with associations,, national and foreign milieus realizing similar cells.