IX Forum Monarchist贸w Polskich

Szanowni Pa艅stwo, w dniach 26-28 lutego AD 2016 odb臋dzie si臋 IX Forum Monarchist贸w Polskich.

Tegoroczne forum odb臋dzie si臋 w XVIII wiecznym dworze Zbo偶enna (pod Warszaw膮 – zobacz jak dojecha膰 mapa)

Program tegorocznego Forum zapowiada si臋 nad wyraz interesuj膮co.To, co zosta艂o zawarte w programie podstawowym nie wyczerpuje do ko艅ca temat贸w obrad.Zapowiedzia艂o si臋 wielu go艣ci, np. prof. Jadwiga Staniszkis, europose艂 Janusz Korwin Mikke, wielu przedstawicieli r贸偶nych organizacji i 艣rodowisk, jak: Korona Czeska, Zjednoczenie Zbrojne, Towarzystwo Historyczne im. Szembek贸w, Instytut im. Ks. Piotra Skargi i inni.

Program zapowiada si臋 wyj膮tkowo bogato, z uwagi szczeg贸lny rok 鈥 1050 rocznicy Chrztu Polski oraz X 鈥 lecia Konfederacji Spiskiej.
Tematy na Forum Monarchist贸w:
鈥 obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski we Wroc艂awiu
鈥 X 鈥 lecie Konfederacji Spiskiej
鈥 album okoliczno艣ciowy
鈥 zjazd jubileuszowy
鈥 S艂ownik Monarchist贸w Polskich
鈥 projekt Konstytucji polskich monarchist贸w
鈥 powo艂anie Rycerskiego Suwerennego Zakonu Korony Polskiej
鈥 budowa struktur Konfederacji i wsp贸艂praca z innymi 艣rodowiskami
26-28.02.2016, Zbo偶enna 194, 26-400 Przysucha, Mazowsze.

Szczeg贸艂owy:IX FORUM MONARCHIST脫W-PROGRAM .

Ch臋膰 uczestnictwa mo偶na zg艂asza膰 pod adresem e-mail: biuro@monarchia.info.pl

Wydarzenie na fecebook

Forum 9

B膮d藕 na bie偶膮co! Zapisz si臋 do naszego Newslettera!

Zobacz r贸wnie偶 komunikat: IX FORUM MONARCHIST脫W