IX Forum Monarchistów Polskich

Szanowni Państwo, w dniach 26-28 lutego AD 2016 odbędzie się IX Forum Monarchistów Polskich.

Tegoroczne forum odbędzie się w XVIII wiecznym dworze Zbożenna (pod Warszawą – zobacz jak dojechać mapa)

Program tegorocznego Forum zapowiada się nad wyraz interesująco.To, co zostało zawarte w programie podstawowym nie wyczerpuje do końca tematów obrad.Zapowiedziało się wielu gości, np. prof. Jadwiga Staniszkis, europoseł Janusz Korwin Mikke, wielu przedstawicieli różnych organizacji i środowisk, jak: Korona Czeska, Zjednoczenie Zbrojne, Towarzystwo Historyczne im. Szembeków, Instytut im. Ks. Piotra Skargi i inni.

Program zapowiada się wyjątkowo bogato, z uwagi szczególny rok – 1050 rocznicy Chrztu Polski oraz X – lecia Konfederacji Spiskiej.
Tematy na Forum Monarchistów:
– obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski we Wrocławiu
– X – lecie Konfederacji Spiskiej
– album okolicznościowy
– zjazd jubileuszowy
– Słownik Monarchistów Polskich
– projekt Konstytucji polskich monarchistów
– powołanie Rycerskiego Suwerennego Zakonu Korony Polskiej
– budowa struktur Konfederacji i współpraca z innymi środowiskami
26-28.02.2016, Zbożenna 194, 26-400 Przysucha, Mazowsze.

Szczegółowy:IX FORUM MONARCHISTÓW-PROGRAM .

Chęć uczestnictwa można zgłaszać pod adresem e-mail: biuro@monarchia.info.pl

Wydarzenie na fecebook

Forum 9

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego Newslettera!